Afbeelding
Foto: Shutterstock

Muziek in De Kroeg

Algemeen

OLDENZAAL -Deze donderdag om 20.00 uur in De Kroeg: de tweede editie van ‘Jam Sessies Oldenzaal’! De avond wordt gehost door vocalisten vocal coach Anke Engelbertink, die zorgt voor energie, verbinding en muzikaal plezier. De huisband met (semi)professionele muzikanten, onder leiding van Joey van Gelden, staat klaar om jou te begeleiden op het podium. 

Zaterdag 23 mei om 22.00 uur: BENNU. De 26-jarige techno producer en dj, Benjamin Kleijssen, is geen onbekende bij deKroeg waar hij de afgelopen 3 jaar al meerdere keren achter de draaitafels heeft gestaan. 

Zondag 24 mei om 16.00 uur: Het Liedcafé Á la carte is een interactief liedprogramma waarbij het publiek zelf de middag samenstelt. Iedereen kan kiezen van een muzikale menukaart (met meer dan 70 titels uit het omvangrijke liedoeuvre van Jef Hofmeister) en vertelt daarbij over het waarom van die keuze.

Muziekcafé De Kroeg, Langestraat 4 in Oldenzaal.

Afbeelding
Ontdek de gezelligheid van samen actief zijn! 20 mei, 11:26
Afbeelding
Kaatje Knip: Nieuwe wind, nieuwe jas en route 20 mei, 11:25
Trees Even - Nijland.
Vertrouwd gezicht van de Molenkamp 20 mei, 10:29
Afbeelding
Oldenzaal staat er best goed voor 20 mei, 10:25
Afbeelding
Muziek in De Kroeg 20 mei, 09:29
A+++ is het hoogst haalbare energielabel.
Werk Franciscusschool is succesvol afgerond 20 mei, 09:24
De Toekomststoel vraagt aandacht voor het effect van huidige keuzes op de toekomst.
Neem plaats op de Toekomststoel in Bibliotheek Oldenzaal 20 mei, 09:24
Er is altijd wel iets leuks te beleven!
Clowns en meer gezelligheid op de Lifestyleboulevard Almelo 20 mei, 09:11